نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

Angry در رابطه با این که میگن چیترم

بعد از ظهر داشتم گیاهمو میکاشتم گفتم تا این در بیاد بریم یه دور دور منم رفتم یهو یکی گفت تو کوهستان گیر کردم منم نقطه سفیدو دیدم رفتم طرفش دیدم اشتباه رفتم بهش گفتم کجایی گفت فرودگاه منم برگشتم برم به گیام سر بزنم که 2 نفر عینهو .... تو چت میگفتن تو چیت داری دیروزم تو انجمن بود و اینا بعد $amir$ که ازم دزدی کرده بود منم اسمشو بهش گفتم بودم از من ناراحت بود اومد گفت no dmg داری گفتم رو کن گفت الان اپلود میشه رو سایت هنوز که هنوزه من ندیدم
    بعد ادمین لئوناردو به من گفت تو چیت نزدی ؟؟؟؟ گفتم چه چیتی ؟ گفت نمیدونم . :| بهش گفتم تو وقتی ندیدی چه گ##هی خوردم از کجا میدونی من ناشتام؟
    گفت من فکر کنم تو چیت زدی دیروزم تو انجمن بود
    اسکرین نتونستم بگیرم چون لگ شدم و منو بازی انداخت بیرون ولی تکذیب هم نمیکنن چون waze tyler هم شاهد بود
    تازه mute هم میکنه و تهدید به بان

شما وقتی میر##ینین دلیل میشه که گ#تونو بخورین؟
    ترجمه:من وقتی چیت دارم دلیل نمیشه ازش استفاده کنم
    خیلی از ادمینا هم چیت دارن ولی من ندیدم استفاده کنن(ادمینایه کلی، نه فقط سرور پرس گیم)
    اینم ویدیو پاک کردن چیتم همین الان گرفتم
    http://s8.picofile.com/file/8282053650/avc_bandicam_2017_01_11_05_32_53_623.mp4.html
    خواستم یه چیزی بگم نه اونقدر بی ادبی باشه که از انجمنم بنم کنن نه اونقدر ادبی باشه که بگن یارو ا**له

بله درسته
    کسی مدرکی از چیت شما هنوز در انجمن نذاشته
    خودت گفتی چیت دارم ولی تو سرور شما نمیزنم
    بنده هم که Admin بودم هیچ warn از سوی شما دریافت نکردم.
    چون اسکرین نگرفتید تقاضای Log Cheak دارم و اون زمانی که Leonardo شما رو از سرور Kick کرد معلوم شه و 1 روز ان رنک شه
    Abuse کاملا واضح
    اگر Leonardo مدرک چیتی از شما نذاشتن تو انجمن kick بی خود بوده و Abuse حساب میشه.
    Admin
    مهدی هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi14 نمایش پست ها
    بله درسته
    کسی مدرکی از چیت شما هنوز در انجمن نذاشته
    خودت گفتی چیت دارم ولی تو سرور شما نمیزنم
    بنده هم که Admin بودم هیچ warn از سوی شما دریافت نکردم.
    چون اسکرین نگرفتید تقاضای Log Cheak دارم و اون زمانی که Leonardo شما رو از سرور Kick کرد معلوم شه و 1 روز ان رنک شه
    Abuse کاملا واضح
    اگر Leonardo مدرک چیتی از شما نذاشتن تو انجمن kick بی خود بوده و Abuse حساب میشه.
    Admin
    mutekarde...

نقل قول نوشته اصلی توسط roham38 نمایش پست ها
    بعد از ظهر داشتم گیاهمو میکاشتم گفتم تا این در بیاد بریم یه دور دور منم رفتم یهو یکی گفت تو کوهستان گیر کردم منم نقطه سفیدو دیدم رفتم طرفش دیدم اشتباه رفتم بهش گفتم کجایی گفت فرودگاه منم برگشتم برم به گیام سر بزنم که 2 نفر عینهو .... تو چت میگفتن تو چیت داری دیروزم تو انجمن بود و اینا بعد $amir$ که ازم دزدی کرده بود منم اسمشو بهش گفتم بودم از من ناراحت بود اومد گفت no dmg داری گفتم رو کن گفت الان اپلود میشه رو سایت هنوز که هنوزه من ندیدم
    بعد ادمین لئوناردو به من گفت تو چیت نزدی ؟؟؟؟ گفتم چه چیتی ؟ گفت نمیدونم . :| بهش گفتم تو وقتی ندیدی چه گ##هی خوردم از کجا میدونی من ناشتام؟
    گفت من فکر کنم تو چیت زدی دیروزم تو انجمن بود
    اسکرین نتونستم بگیرم چون لگ شدم و منو بازی انداخت بیرون ولی تکذیب هم نمیکنن چون waze tyler هم شاهد بود
    تازه mute هم میکنه و تهدید به بان

شما وقتی میر##ینین دلیل میشه که گ#تونو بخورین؟
    ترجمه:من وقتی چیت دارم دلیل نمیشه ازش استفاده کنم
    خیلی از ادمینا هم چیت دارن ولی من ندیدم استفاده کنن(ادمینایه کلی، نه فقط سرور پرس گیم)
    اینم ویدیو پاک کردن چیتم همین الان گرفتم
    http://s8.picofile.com/file/8282053650/avc_bandicam_2017_01_11_05_32_53_623.mp4.html
    خواستم یه چیزی بگم نه اونقدر بی ادبی باشه که از انجمنم بنم کنن نه اونقدر ادبی باشه که بگن یارو ا**له

از نظر من هم کاملا حق با شماست.
    من شما رو میشناسم و میدونم چیتر نیستی.
    و امیدوارم ادمین لئوناردو رو ببخشید. ایشون ادمین خوبی هستن فقط یکم کم تجربه هستن.
    روهام جان منم [_HoMi_][RAP]. ازت خواهش میکنم که اینبار ایشون رو ببخشی.
    از ادمین Leonard عزیز میخوام که اگر نسبت به کسی شک داشتن فقط به حرف دوستانشون تکیه نکنن و از spec/ استفاده کنن تا هیچوقت همچین تاپیک هایی درباره ایشون زده نشه.

ببین من حوصله کل کل ندارم اونم تو سایت این قد ارزش برا اقا فرشید و اقا فرشا قاعلم ک در حدی نیسم تو سایتشون ایجاد کل کنم

فقط داداش خودت نگا کن تو چیتت on و استفاده و اصلا داشتن چیت در این سرور مجاز نیس

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Unbreakable نمایش پست ها
    ببین من حوصله کل کل ندارم اونم تو سایت این قد ارزش برا اقا فرشید و اقا فرشا قاعلم ک در حدی نیسم تو سایتشون ایجاد کل کنم
    .ول کن نیستین؟؟؟؟؟؟؟
    فقط داداش خودت نگا کن تو چیتت on و استفاده و اصلا داشتن چیت در این سرور مجاز نیس
    .................

عجب رویی داره

در صورت ارایه مدرک فقط برخورد میشه